ניהול בכיר

ניהול בכיר - המי"ל

עולם הניהול לא מפסיק להתחדש במגמות עדכניות בהתאם לשינויים גלובליים, סביבתיים וארגוניים. אין ספק שכיום, יותר מתמיד, מאתגר להנהיג.
 

הקורסים בתחום ניהול בכיר הם:

 

הבשורות הטובות הן שידע הוא כוח וכמנהלים תוכלו למקסם את הביצועים בעזרת ידע ניהולי רחב, מיומנויות ניהול מתקדמות בתמיכתם והכוונתם המקצועית של הטובים בתחום.

המי"ל, כגוף המוביל בחדשנות ניהולית, מציע למנהלים בכירים מגוון קורסי איכות ייעודיים שנתפרו במיוחד עבורם בהתאם לדרישות המורכבות והמאתגרות של סביבת הניהול העכשווית.
הקורסים מבטיחים את ההתמקצעות הנדרשת להתפתחות, מצוינות באפיקי ניהול שונים וחתירה ממוקדת לקידום עתידי בסולם דרגות הניהול.

 

המרצים שלנו באמת עושים את זה

תכני הקורסים של המי"ל, בית הספר לניהול המתקדם בארץ, נכתבו בשיתוף מומחי ניהול בעלי ניסיון עשיר ומטרתם להעניק ראייה מעמיקה ומקיפה על תחומי הניהול הנבחרים בהתבסס על מתודולוגיות מעולם האקדמיה, תוך הקנייה של כלים פרקטיים ומיומנויות ליישום בעת קבלת החלטות עסקיות, ניהול מו"מ, ניהול פיננסי ודילמות יומיומיות מעולם הניהול הבכיר.


סוד ההצלחה להנהלה או מקפצה לניהול חכם יותר

קהלי היעד של קורסים הנכללים בתחום "ניהול בכיר" בהמי"ל הם נושאי עמדות בכירות, כגון מנכ"לים, סמנכ"לים, יו"רים, דירקטורים ומועמדים לתפקידי דירקטור, מנהלי תחום, מנהלי מחלקות, צוותים וכדומה. הרקע הניהולי המשותף מאפשר למשתתפים להפיק את המיטב מהקורסים.
בין הקורסים המיועדים ל"ניהול בכיר", בהמי"ל ניתן להירשם לקורסי דירקטורים, מו"מ מתקדם למנהלים בכירים, ניהול בכיר, מזכירי חברות התוכנית המתקדמת לניהול מש"א ו- CFO.