פרויקטים ורכש

פרויקטים, רכש והיבטים משפטיים - המי"ל

תחום התעשייה מציב אתגרים רבים בפני מנהליו: ביסוס תשתית יציבה, הפעלה מתמדת, בקרת איכות מתמשכת, שיפור מערכות ארגוניות קיימות או הטמעה של חדשות והתוצאה היא ניהול של פרויקטים מורכבים המערבים גורמים רבים שלכולם השפעה כזו או אחרת על הצלחת הפרויקט.

הקורסים בתחום פרויקטים ורכש הם:

 

האחריות גדולה ומנהלים בתעשייה נדרשים לעמוד בלוחות זמנים צפופים ובתקציב נתון ולדעת כיצד ליצור יתרון עסקי תוך התייחסות לתחומים רבים כגון: איכות הסביבה, היבטים המשפטיים, המשאב האנושי והיעדים אליהם הם שואפים להגיע בסופו של הפרויקט.

 

ניהול מתחילתו ועד סופו

במסגרת תחום פרויקטים, רכש והיבטים משפטיים, המי"ל פיתח מספר תכניות ייחודיות:


תכנית ניהול פרויקטים המיועדת למנהלי פרויקטים המעוניינים למקסם את שיטות הניהול בתחום ולהגיע לתוצאות עסקיות טובות יותר. התוכנית פותחה מהשטח בהדרכת מנהלי פרויקטים בכירים מהתעשייה בליווי אנשי אקדמיה וכוללת תכנים מעולם ניהול הפרויקטים המובאים בהתאם למגמות העדכניות ביותר.
התוכנית מלווה בפרויקט גמר ליישום החומר כך שהמשתתפים מסיימים אותה גם עם ידע רב וגם עם התנסות מעשית.


תכנית בנושא ניהול רכש אסטרטגי מתקדם המיועדת למנהלי רכש, לוגיסטיקה, מנהלי התקשרויות וקניינים ומלמדת צעד אחר צעד כיצד לבנות ולמצב את אנשי הרכש בארגון כיחידה עסקית מקצועית, אסטרטגית ומובילה הנוטלת אחריות על ארבעה רובדי פעילות- מודל ה4Rings: תפעול שוטף של עולם ה Spend של הארגון, ניהול קשרי הספקים קצה אל קצה (End2End), ניהול והובלה מלאה של כלל תהליכי ההתקשרות את מול הספקים וקבלני המשנה של הארגון והובלה רוחבית גלובאלית של ניתוח כלל הוצאות הארגון, איתור הסיכונים והתווית האסטרטגיה של הרכש.