קורסים מותאמי ארגון

קורסים מותאמי ארגון

תחומי הידע וההתמחות של המי"ל הינם מגוונים ומאפשרים לנו להתאים את התכנים לארגונכם בכל אחד מתחומי העיסוק של הארגון : פיננסים, ניהול, שיווק, מכירות, ניהול בכיר, משאבי אנוש והדרכה, רכש ועוד.


המומחיות והניסיון רב השנים של המי"ל מסייע לנו להתאים את מעטפת הקורס לכל קהל יעד בארגון – שלב איתור צרכי ההדרכה, הצוות המקצועי מאפיין מהם המיומנויות הנדרשות לעובד/מנהל ומפתח תכנית הדרכה מותאמת לקהל היעד ולאופי הארגון.

 

מתאימים לכם את הפתרון המדויק עבורכם – Tailor Made

אנו מבינים שכל חברה היא שונה – לכל חברה יש תרבות ארגונית משלה, מטרות ואתגרים שונים ומגוונים.
לכן הפתרון ההדרכתי שמתאים לחברה א' אינו תמיד מתאים לחברה ב'.
לנו בהמי"ל - חברת ההדרכה הוותיקה והמובילה בישראל, יש ניסיון רב בעבודה עם ארגונים מובילים במשק הישראלי בהכשרות מנהלים ובקורסים מקצועיים המותאמים לאופי הארגון ולצרכיו.

 

בואו נכיר טוב יותר

בתהליך בניית קורס פנים ארגוני אנו מגיעים אל הארגון, לומדים אותו ואת צרכיו, נפגשים עם המנהלים ואנשי המפתח הרלוונטיים ובהתאם, בונים עבורכם את הקורס המבוסס על צרכי הארגון שלכם.

בהדרכת קורס פנים ארגוני אנו משתמשים בסימולציות, תרגילים ודוגמאות מתוך עולם התוכן של הארגון, בכדי להטמיע בצורה הטובה ביותר את הכלים הנלמדים.

 

מסדנאות Nuggets קצרות ועד מסלולי קורסים ארוכים

אנו מציעים היקפי הדרכה שונים המתאימים לכל צורך בארגון.
סדנאות Nuggets– סדנאות קצרות בנות 4-8 שעות אקדמיות במגוון תחומים – אישיים, בינאישיים, ניהוליים ומקצועיים. הסדנאות מאפשרות לשים זרקור בכל פעם על תוכן אחר ולקבל כלים ממוקדים ומיומנויות הרלוונטיות לתוכן זה.
קורסי ניהול וקורסים מקצועיים– קורסים בהיקפים משתנים לכלל קהלי היעד בארגון – קורסי פיתוח מנהלים ועתודה ניהולית, קורסים פיננסים, קורסים להנהלה הבכירה, קורסים מקצועיים כגון ניהול פרויקטים, שירות ומכירות ועוד.

 

בין לקוחותינו:

קורסים מותאמי ארגון


 

 

נשמח להגיע לפגישות היכרות עמכם.

לפרטים נוספים:
שרון משה - מנהלת המי"ל
טלפון: 03-6711921 | 052-8490623
מייל: sharonm@hamil.co.il

 

חגית אזולאי - מנהלת תפעול ומכירות
טלפון: 03-6711924 | 058-6058334  
מייל:  hagit@hamil.co.il