פורום הבכירים של המי"ל - Lead The Way

מק"ט: #29899 | משך קורס: 24 שעות אק'

יש לכם הזדמנות לקחת חלק בפורום אקסקלוסיבי, מקצועי, בכיר, איכותי – כזה שחושף תכנים מתקדמים וסוגיות רלוונטיות ועדכניות למנהלים בכירים.
יש לכם הזדמנות ליצור קבוצת נטוורקינג עם מנהלים בכירים במשק – ללמוד מהם, לתרום ולהיתרם, לייצר מעגלי השפעה וקשרים שיישארו לשנים קדימה.
יש לכם הזדמנות להשקיע בעצמכם – בלמידה, בהתחדשות, בהתקדמות.

הקמנו את פורום הבכירים של המי"ל במטרה לייצר לכם המנהלים קהילה בכירה, מצומצמת ומקצועית באמצעות מפגשים עם מנכ"לים מובילים במשק הישראלי ומרצים מרתקים ומומחים בתחומם.

לפרטים נוספים, מלא את פרטיך או התקשר 03-6711911
*שדות חובה

מטרות

  • חשיפה אל תכנים, כלים ומיומנויות מתקדמות למנהלים בכירים
  • היכרות עם סוגיות עדכניות בתחומי התמחות שונים
  • Networking ולמידת עמיתים באמצעות מפגשי הפורום

משך

  • הפורום יתכנס ל – 8 מפגשים מרתקים, אחת לחודש וחצי בימי שני, בין השעות 17:30-20:00
  • מועד פתיחה 14/01/2019
  • מיקום הפורום משתנה, יש לשים לב למיקום המפורט לצד כל מפגש.

קהל יעד

  • מנכ"לים וסמנכ"לים של חברות קטנות, בינוניות וגדולות במגזרים השונים
  • מנהלי אגפים בכירים ומנהלי מחלקות בארגונים גדולים

בשלב הרישום יתבקשו המשתתפים למלא שאלון דרישות קדם.

נושאים

שני מפגשים אישיים עם מנכ"לים בכירים במשק הישראלי – פרטים מלאים יפורסמו בהמשך

משא ומתן מקצועי - מטקטיקה לאסטרטגיה | עו"ד ונסה סיימן, נושאת ונותנת מקצועית ויועצת להליכי מו"מ מורכבים
מנהלים בכירים מחויבים לשורת הרווחיות של הארגון באשר הוא. התייעלות, ניהול עובדים, רכישות חכמות ומכירות רחבות היקף - כל אלו דרושים על מנת להביא חברה לתוצאות אופטימאליות. בכל אלו טמון המשא ומתן. במסגרת המציאות העסקית היומיומית, פונקציות בכירות נושאות ונותנות במגוון רחב של זירות: שותפים עסקיים, ספקים אסטרטגיים, מכירות מורכבות ועבודה מול גורמי חו"ל. מפגש מקצועי זה ירחיב את דרכי הפעולה של מנהלים בכירים במציאות העסקית המורכבת בה נמצאים ותעמיק את הידע המקצועי בניהול משא ומתן בשלושה היבטים:
א. מהי הכנה מוסדרת ומקיפה למשא ומתן?
ב. כיצד ומהם הקריטריונים לבחירת אסטרטגית פעולה במשא ומתן?
ג. מהם דרכי ההתמודדות כאשר התכנון אינו פוגש את המציאות במשא ומתן עצמו?

בתום המפגש המשתתפים יקבלו כלים מעשיים לשיפור תהליך המשא ומתן ולצידו - גם תוצאותיו.

מיקום - המרכז הישראלי לניהול, בניין Eco Tower, רח' חומה ומגדל 29 ת"א

 

רישיון חברתי לפעולה – אסטרטגיה עסקית חברתית | שירלי קנטור, מומחית לאחריות תאגידית
בעידן המחובר, בו צרכנים, לקוחות, עובדים, ספקים, ומחזיקי ענין אחרים - מחוברים 24/7 לרשתות החברתיות, מנהלים רבים מוצאים עצמם מתמודדים עם אתגר מסוג חדש: השיח החברתי.
השיח החברתי נוגע בסוגיות של שקיפות והוגנות, גיוון חברתי והעצמה של קבוצות מוחלשות, קידום אורח חיים בריא, קיימוּת ואיכות סביבה ועוד, ופוגש את החברות בפעילות השיווק ושירות הלקוחות שלהן, אבל גם בפעילות הרכש, הלוגיסטיקה, ההעסקה ועוד.
כדי להתמודד עם השיח החברתי בהצלחה, נדרשת הבנה של הזירה החדשה ושל כללי ההתנהגות.
בהרצאה נבחן מהם עקרונות הפעולה של השיח החדש ואיזה כלים ניהוליים קיימים כיום בתחום זה; נבחן באיזה אופן חברות יכולות להפוך את השיח החברתי מאיום להזדמנות, ליצור ערך משותף לבעלי המניות ולחברה הרחבה (society) ולחזק את הרישיון החברתי שלהן לפעול.
כל זאת תוך סקירת מגמות ודוגמאות מרתקות ומעוררות השראה של מותגים ותאגידים מובילים בעולם ובישראל.

מיקום - המרכז הישראלי לניהול, בניין Eco Tower, רח' חומה ומגדל 29 ת"אעתיד אוטומטי או אנושי – טכנולוגיה ועולם העבודה העתידי | רוני קרן, CTO John Bryce Training
במבט על השנים האחרונות התמורות בעולם פיתוח התוכנה הינן דרמטיות ומרחיקות לכת. ישנה השפעה ניכרת על תהליכי העבודה, על אופן הפיתוח, על הצורה שבה "אורזים" את המוצר ומנגישים אותו לקהל הלקוחות ואפילו בתהליכי קבלת החלטות ועיבוד הנתונים. המכנה המשותף לכלל השינויים הדרמטיים מתבטא במעבר מאסיבי לאוטומציה – כלומר – מה שנעשה בעבר ע"י אדם מתבצע כיום על ידי רובוט או מחשב.
בהרצאה זו נצא למסע בעולם הטכנולוגי, נחשוף את התמורות ונציג כיצד משפיעים ריבוי המשתמשים והמכשירים במרחב האינטרנטי על תהליכי פיתוח ויישומים טכנולוגיים כיום. נציץ לעבר המחר ונחשוף את טיבם של לקוחות האינטרנט העתידיים וכיצד על הארגונים להיערך לקראתם. נדון בפתרונות המדהימים המאפשרים לכולנו, רוב הזמן, להשיג את מבוקשנו ברשת ללא כל תלות במספר הלקוחות האחרים שנמצאים שם.
וכמובן שנדון בשאלת השאלות בעידן האוטומטי והאוטונומי – מהו תפקידו של האדם בכל הסיפור הזה?

מיקום - המרכז הישראלי לניהול, בניין Eco Tower, רח' חומה ומגדל 29 ת"א

 

שיטת המודיעין העסקי המשבש– גישות חדשניות לפיצוח מתחרים ולקוחות | אייל פינקו, Model Z
העולם העסקי עובר תהפוכות. גלובליזציה, כניסתם של מתחרים לא צפויים, שווקים משתנים.
כיצד מתמודדים עם השינויים בשוק? כיצד להבין ולהתמודד עם מתחרים קיימים וחדשים?
כיצד מתפתחים לשווקים חדשים וכיצד להבין צורכי שוק על מנת לפתח מוצרים חדשים?
מודל המודיעין העסקי המשבש אותו פיתחנו, מבוסס על פרי ניסיון עתיר שנים בו יושם ידע מהעולם העסקי, האסטרטגי והמודיעיני.
המודיעין העסקי המשבש מאפשר: פיצוח תמונה מלאה ברמות זום שונות של קו עסקי/קו מוצרים קיים, מוצרים/טכנולוגיות חדשות, שמחפשות מודל עסקי, הבנת מתכונים סודיים של מתחרים, פיצוח לקוח חדש/לקוח ששינה התנהגות וניתוח הפסד/הזדמנות ספציפית

מיקום - Model Z, ידיד החולות 3 קיסריה

 

"הונאות בדוחות" – האם באמת ניתן ללמוד על חברה מהדוחות הכספיים שלה ? | רו"ח אלי סנדרוביץ, מנהל אקדמי של תחום הפיננסים בהמי"ל

כבר בשלהי המאה הקודמת התפוצצו פרשיות של הונאות ענק בדוחות הכספיים, פרשיית אנרון אף הובילה לרגולציה ייעודית ה SOX המאששת את אפקטיביות הבקרות.
לאחרונה מתחת לרדאר צצות ועולות שוב ושוב מניפולציות לכאורה כמו במקרים של ענבל אור, מגה הריבוע הכחול ועוד.
מה קרה שם? איפה צריך להיזהר? איך סומכים על דוחות כספיים בעידן של אומדנים והערכות?
הרצאה זו תכלול סקירה לרבות המקרים האקטואליים, תסביר את פוטנציאל החשיפות ותתמודד באומץ עם שאלת האחריות.

מיקום - המרכז הישראלי לניהול, בניין Eco Tower, רח' חומה ומגדל 29 ת"א

כשחזון פוגש מציאות – חדשנות ויזמות פנים ארגונית | צמרת פירסט, יזמת ומרצה בינלאומית
צמרת מספרת סיפור מטלטל על המסע היזמי יוצא הדופן שלה, בו היא התמודדה עם אתגרים בלתי נתפסים כדי להפוך רעיון חדשני למציאות מסחרית גלובלית.
היא מדברת בכנות על השיעורים הכואבים שלמדה לאורך הדרך ומתעלת אותם לתובנות על מנהיגות, יזמות פנים-ארגונית, על המורכבות של הובלת מהלך חדשני, על החשיבות של ניתוח האקו-סיסטם העסקי והבנת המוטיבציות של כל שחקני השוק.
אותן תובנות יביאו להשגת המטרה הנכספת. לנצחון סוחף.
המסרים של צמרת הם אוניברסליים ונוגעים בכולם, ללא קשר למגזר בתעשייה, לדרג ניהולי/תפעולי או למטרה אליה שואף הארגון. אחרי ששומעים את ההרצאה שלה, המשפט ’זה לא אפשרי‘ - מרגיש קצת פחות נוח.

מיקום - המרכז הישראלי לניהול, בניין Eco Tower, רח' חומה ומגדל 29 ת"א

** סדר המפגשים יפורסם בהמשך, התכנית ניתנת לשינוי. 

מרצים

עו"ד ונסה סיימן
נושאת ונותנת מקצועית ויועצת להליכי משא ומתן מורכבים. פועלת כעשור בעולם המשא ומתן – החל מפיתוח תכנים והוראה ועד מנטורינג, ליווי וייעוץ לתהליכי משא ומתן מורכבים, במגוון סקטורים במגזר הפרטי והציבורי. בוגרת לימודי משפטים במכללה למנהל, בוגרת בהצטיינות תואר שני בלימודי דיפלומטיה וביטחון באוניברסיטת תל אביב, בוגרת בהצטיינות תואר שני בלימודי מנהל עסקים- התמחות בפסיכולוגיה ניהולית, ובוגרת תוכנית הבכירים (Program on Negotiation (PON בית הספר למשפטים, הארוורד. בעלת תעודת מגשרת מוסמכת. מרצה מנוסה במגזר הפרטי והציבורי ובמוסדות להשכלה גבוהה.
 

שירלי קנטור
מומחית לאחריות תאגידית ושיווק מותגים עם אג'נדה חברתית. עוסקת בתחום מאז שנת 2000 . בעשר השנים האחרונות מלווה מותגים ותאגידים גדולים בתהליכי פיתוח ויישום אסטרטגית אחריות תאגידית, תכניות אג'נדה חברתית ושיווק חברתי, ודיאלוג עם מחזיקי ענין.
מרצה על הנושא בכנסים, בהכשרות מקצועיות ובאקדמיה. כותבת בלוג מקצועי, מייסדת ומנהלת את קהילת האחריות התאגידית בפייסבוק.
 

רוני קרן
CTO בחברת ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה של מטריקס.
מרצה מומחה לטכנולוגיה, יועץ טכנולוגי לחברות וארגונים, בעל ניסיון בתחום פיתוח תוכנה משנת 1999.
בעל תואר ראשון בכלכלה מטעם אוניברסיטת בר-אילן.
 

אייל פינקו
שירת כעשרים ושמונה שנים בתפקידים בכירים במערכת הביטחון ובצה"ל, במגוון תפקידים מבצעיים ומודיעיניים וניהל פרוייקטי פיתוח טכנולוגיים מורכבים.
במהלך שירותי קיבלתי אות מצטיין הרמטכ"ל, פרסי חשיבה יצירתית, צל"ש ממשרד ראש הממשלה, ופרס ביטחון ישראל. בוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל בהצטיינות, ובעל שני תארים שניים בהצטיינות במדעי המדינה ובייעוץ ארגוני. בימים אלה שוקד על סיום הדוקטורט וחוקר במרכז למדיניות ואסטרטגיה ימית.
מאז פרישתו עוסק במודיעין עסקי משבש במודל זי.

 

רו"ח אלי סנדרוביץ
מנהל אקדמי של תחום הפיננסים בהמי"ל. בוגר תואר ראשון בחשבונאות וסטטיסטיקה מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במינהל עסקים MBA למנהלים גם מטעם אוניברסיטת תל אביב. בעל הסמכה לרישיון רואה חשבון. לרו"ח סנדרוביץ כ- 20 שנות ניסיון בניהול כספים בארגונים גדולים ומובילים במשק הישראלי. כיהן כסמנכ"ל הכספים הראשי בתנובה, כסמנכ"ל הכספים הראשי ומזכיר החברה בטלדור , כסמנכ"ל כספים גלובלי בטסקום מערכות תוכנה וכסמנכ"ל כספים וחשב החברה במנפאואר.
כמו כן כיהן כדירקטור וכיו"ר הדירקטוריון בחברות בקבוצת תנובה לרבות מילוי תפקיד של יו"ר ועדות המאזן והביקורת של חברת סנפרוסט מעדנות בע"מ.
 

צמרת פירסט
מרצה בינלאומית ויזמת סדרתית עם מעל 20 שנות ניסיון במגזר הפרטי והשלישי ברחבי העולם. היא הקימה והובילה מיזם עסקי שמטרתו לבלום את התפשטות מחלת האיידס באמצעות מכשיר רפואי חדשני בשם PrePex, שזכה לאישור היסטורי של ארגון הבריאות העולמי וה- FDA . היא הובילה את המיזם מרעיון גולמי למציאות מסחרית גלובלית בכל 13 מדינות היעד באפריקה. מעל מיליון מכשירים נמכרו. צמרת נבחרה להיות דוברת 2014 TEDMED ו- 2015 TEDx .

תגיות
קורס ניהול   |   קורס ניהול בכיר