קורסים לארגונים Talior Made

תחומי הידע וההתמחות של המי"ל הינם מגוונים ומאפשרים לנו להתאים את התכנים לארגונכם בכל אחד מתחומי העיסוק של הארגון. המומחיות והניסיון רב השנים מסייעים לנו להתאים את מעטפת הקורס לכל קהל יעד.

מתאימים את הפתרון המדויק עבורכם!

אנו מבינים שכל חברה היא שונה – לכל חברה יש תרבות ארגונית משלה, מטרות ואתגרים שונים ומגוונים.

לכן הפתרון ההדרכתי שמתאים לחברה א' אינו תמיד מתאים לחברה ב'.

לנו בהמי"ל – חברת ההדרכה הוותיקה והמובילה בישראל, יש ניסיון רב בעבודה עם ארגונים מובילים במשק הישראלי בהכשרות מנהלים ובקורסים מקצועיים המותאמים לאופי הארגון ולצרכיו.

בואו נכיר טוב יותר

בתהליך בניית קורס פנים ארגוני אנו מגיעים אל הארגון, לומדים אותו ואת צרכיו, נפגשים עם המנהלים ואנשי המפתח הרלוונטיים ובהתאם, בונים עבורכם את הקורס המבוסס על צרכי הארגון שלכם. בהדרכת קורס פנים ארגוני אנו משתמשים בסימולציות, תרגילים ודוגמאות מתוך עולם התוכן של הארגון, בכדי להטמיע בצורה הטובה ביותר את הכלים הנלמדים.

מסדנאות Nuggets קצרות ועד מסלולי קורסים ארוכים

אנו מציעים היקפי הדרכה שונים המתאימים לכל צורך בארגון.
סדנאות Nuggets– סדנאות קצרות בנות 4-8 שעות אקדמיות במגוון תחומים – אישיים, בינאישיים, ניהוליים ומקצועיים. הסדנאות מאפשרות לשים זרקור בכל פעם על תוכן אחר ולקבל כלים ממוקדים ומיומנויות הרלוונטיות לתוכן זה.
קורסי ניהול וקורסים מקצועיים– קורסים בהיקפים משתנים לכלל קהלי היעד בארגון – קורסי פיתוח מנהלים ועתודה ניהולית, קורסים פיננסים, קורסים להנהלה הבכירה, קורסים מקצועיים כגון ניהול פרויקטים, שירות ומכירות ועוד.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

Gali@hamil.co.il
גלי 052-2775503

map-icon_5

טעימה מקטלוג הקורסים שלנו ...

מוזמנים לראות את הקטלוג המלא לקטלוג הקורסים והאירועים המלא >​

המי"ל Live class

כל קורסי וסדנאות המי"ל, לקהל הרחב ולארגונים מזמינים, אצלכם בבית! מיטב המרצים ומיטב התכנים - ללמוד מרחוק מבלי להתפשר על האיכות.

office-icon (1)

המשרדים שלנו

קבלו הצצה למה שקורה בפנים...

רוצה להתייעץ או לדבר איתנו?​

זה המקום להשאיר פרטים, מבטיחים לחזור אליך בהקדם

בודק...