השכרת כיתות לימוד וחדרי ישיבות

המי"ל מציע השכרת כיתות לימוד וחדרי ישיבות למרצים, מדריכים, חברות וארגונים המחפשים מקום אטרקטיבי לכינוסים, סמינרים, ימי עיון את הפיתרון האידיאלי.

חוויית למידה בסטנדרטים גבוהים בהמי"ל

במרכז ההדרכה המתקדם של המי"ל מציעים סביבת עבודה ייחודית ומקצועית עם ציוד מתקדם וטכנולוגיות ששולבו בקפידה להענקת חוויית למידה ועבודה בסטנדרט גבוה!

מרחבי הלמידה והפגישות של המי"ל הכוללים כיתות לימוד, חדרי ישיבות ואולם התכנסות עד 60 איש מציעים את כל מה שדרוש כדי שתוכלו להפיק את המירב:

חדשנות מתקדמת

במרכז ההדרכה של המי"ל, הכיתות הממוחשבות מצוידות בתשתיות מחשוב מתקדמות ברמה הגבוהה ביותר. תחנות העבודה כוללות מעבדי על של Intel התומכים בוירטואליזציה, זיכרון פנימי גדול עד 32GB, דיסקי SSD מהירים ומערכות ClassNet בכל כיתה. התלמידים יוכלו להנות מצגי LCD בגדלים 22 עד 24 אינץ', לוחות חכמים עם טושים מחיקים ומקרנים עפ"י דרישה.

בנוסף, כיתות ההדרכה מחוברות לתקשורת אינטרנט סימטרית מהירה של 200/200 מגה. לרשות התלמידים והאורחים קיים גם אינטרנט ציבורי אלחוטי ברחבי המכללה.
הכיתות מצוידות בציוד חדשני המאפשר חוויית למידה היברידית משוכללת, עם יכולות לחיבור לזרימת תוכן חי מרחוק באיכות ברמת שידור. מתקני המי"ל משלבים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לצורך הענקת חוויית לימודים אינטראקטיבית ומקצועית

יכולות שיתוף ולמידה היברידיות מתקדמות

כיתות הלימוד וחדרי הישיבות של המי"ל מאפשרים חיבורים לזרימת תוכן חי מרחוק באיכות ברמת שידור. הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת ללומדים מרחוק להשתתף, לצפות ולהתרשם כאילו הם נוכחים במקום באופן פיזי.

סביבת למידה נעימה

בהמי"ל מציעים לקהל הלקוחות שירותים נלווים, החל משירותי התקנות תוכנה ייעודיים לפי דרישה, כך שבכיתות המחשבים תמצאו את כל התוכנות הדרושות להדרכה מוטענות ומוכנות לשימוש. כמו כן, שיתופי פעולה עם מסעדות מקומיות לפי בחירה ורכזים זמינים בכל עניין מנהלתי ולוגיסטי – כמו טיפול בהזמנות מיוחדות וסיוע בשירותי משרד שונים כגון צילומים, הדפסות וכדומה.

מרכז הלמידה מספק גמישות מרבית בהתאמה לצרכים. בין אם אתם מחפשים מרחב לאירוע חד-פעמי של יום עיון, הדרכה או ישיבת צוות, ובין אם זקוקים אתם למקום ארוך-טווח לקורס או סבב הדרכות ממושך, אנו נארח אתכם בסביבה המתאימה. השכרת כיתות הלימוד וחדרי הישיבות הטכנולוגיים אפשרית על בסיס יומי או לתקופות ארוכות יותר, בהתאם לצורך.

אל תחמיצו את ההזדמנות ליהנות ממרחב אטרקטיבי, מפנק וייחודי להתכנסויות, ימי עיון, הדרכות, ישיבות ואירועים מסוגים שונים.

כתובת ופרטי התקשרות:

office-icon (1)

מרכזי ההדרכה שלנו

קבלו הצצה למה שקורה בפנים...

רוצה להתייעץ או לדבר איתנו?​

זה המקום להשאיר פרטים, מבטיחים לחזור אליך בהקדם

בודק...