להיות מנהל בעידן דיגיטלי ומשתנה

מה מצופה ממנהלים כיום ואיך הם יכולים להתבלט ולהצליח?

סודות הטכנולוגיה

ההיבט העסקי קריטי אבל לא ניתן לנהל היום בלי לאמץ יישומים טכנולוגיים המשדרגים תהליכי עבודה מתקשורת באמצעים מתקדמים ועד פיצ'רים ושכלולים לקידום פרויקטים באמצעים חדשניים. מערכות לניהול פרויקטים, כלי אוטומציה שלעיתים מהוות חלופה לכוח אדם וכל מה שנדרש כדי לשפר את התפוקה על בסיס קבוע.

מחוברים להצלחה

כניסה של המדיה החברתית לעולם העבודה דורשת ממנהלים להכיר את הזירה החברתית מקרוב ולדעת כיצד להשתמש בפלטפורמות בדרך אסטרטגית ויעילה, מאיתור טאלנטים לתפקיד ועד יצירת נטוורקינג עם עמיתים ושותפים עסקיים, חיפוש מתקדם וחכם בעקבות מודיעין עסקי והפקת המקסימום מהפעילות ברשת. מהיבט אחר – חשוב לקחת בחשבון שבעידן הנוכחי בגבולות בין חיים אישיים לעבודה לפעמים מטשטשים כשעובדים מתחברים אחרי שעות העבודה, יש עובדים שמעלים פרסומים עסקיים בעמודים הפרטיים במדיה וחשוב לדעת כיצד לבצע נכון את ההפרדה וגם לשמור על אבטחת מידע תוך כדי.

ניהול בשלט רחוק

כאשר מדובר בארגון גלובלי וניהול חוצה מדינות, כשהעובד והספק יושבים בצד השני של העולם מהמנהל מצופה להשתמש גם באמצעים שונים על מנת לנהל ולפקח בדרכים וירטואליות. לעקוב אחר ביצועים, לגבש בין צוותים מבוזרים, לנהל פעילות גלובלית אפילו בזמנים שונים לאורך כל היום.

גמישות היא שם המשחק

השינויים המהירים בעידן העכשווי מחייבים את המנהלים לאמץ גישה אחרת – גמישות מחשבתית, ראש פתוח, מוכנות להטמעת שינויים ואינטגרציה, פעילות רב תחומית.
תרבות ארגונית גמישה תסייע לארגון לתפקד בזירה הנוכחית בה יש להגיב במיידי לשינויים בענף אחרת נשארים מאחור. השינוי שנדרש מתרחש בשתי זירות במקביל: בזירה המנטאלית ובהלך החשיבה ובזירת הפרקטית, כשיש צורך לשנות את הפעילות ולהיות מוכנים לבצע טרנספורמציה בדרך היעילה והמהירה ביותר. למשל, כשנכנסת טכנולוגיה חדשה שהופכת את הפרויקט ללא רלבנטי או כשמגלים שלמתחרים יש פיצ'ר שהשיג אתכם ויש צורך לצמצם פערים ולפעול בדרך אחרת על מנת לעקוף אותם בסיבוב.

זמן זה הכל

אם המנהלים של פעם רצו מרתון, היום רצים ספרינט. לוחות הזמנים התקצרו והמשימות התרבו בשל השינויים המהירים בענף וחשוב לאמץ טכניקות יעילות של ניהול זמן על מנת לעמוד ביעדים לטווח הקצר והארוך. ביצוע של מגוון משימות בו זמנית הפך לחלק בלתי נפרד מהשגרה וחשוב לדעת כיצד לייצר צוותים רב תחומיים פרודקטיביים שיוכלו לתפקד מצוין תוך כדי תנועה.
במסגרת קורס ניהול נלמדות הטכניקות לניהול עכשווי במרחב הדיגיטלי תוך התמודדות עם אתגרים טכנולוגיים והטמעת כלים מתקדמים להשגת תוצאות מרשימות. רכישת מיומנויות דיגיטליות, אסטרטגיות ניהול מובילות ויצירת סביבת עבודה שעושה הבדל גדול.

רוצה להתייעץ או לדבר איתנו?​

זה המקום להשאיר פרטים, מבטיחים לחזור אליך בהקדם

בודק...