מנהלים – הגיע הזמן לעלות מדרגה!

המנהלים של היום נמצאים בתנועה מתמדת. שוק העבודה לא מפסיק לעבור שינויים ובמרתון הזה אי אפשר להישאר מאחור.
קורס לפיתוח עצמי הוא היום הדרך להעצים את יכולת המנהיגות, כדי להיות שלב אחד מעל כולם ולבלוט בין כל המועמדים על תפקידי ניהול נחשקים או להישאר ולשדרג את התפקיד הניהולי הנוכחי. מנהלים שלא ישכילו לקדם את עצמם, עשויים להישאר מאחור.

ארגונים היום מצפים מהמנהלים להגיב במהירות וביעילות לאתגרים ושינויים כפי שהוכח בתקופת הקורונה. מנהל נתפס כמנהיג של הצוות, המחלקה, הארגון והוא אחראי על הנעה לביצועים ותרבות ארגונית של מעורבות שמובילה להצלחה עסקית.

מעדיפים למידה על פני בונוסים

על פי דו"ח של PriceWaterhouse, בני דור המילניום בפרט רואים בהכשרת מנהיגות או קורס פיתוח מנהיגות והעצמה אישית כהטבה בעבודה. לפי הדו"ח של Cooper (PwC) על Millennials At Work בני דור המילניום מתעניינים יותר בלמידה ובהעצמה עצמית מאשר בסוגים אחרים של הטבות, כולל בונוסים במזומן. כ- 52% מהנשאלים אמרו שהם יבחרו בעבודה שתאפשר להם להתקדם במהירות על פני אחד עם שכר גבוה יותר.
מנהיגות היא לא רק עניין של אישיות אלא גם של למידה ושכלול הכישורים וניתן להגיע לטופ ולמקסם את היכולות באמצעות קורס פיתוח מנהיגות או קורס העצמה אישית שמשפרת את מוסר העבודה, מעלה את המוטיבציה ומובילה למצוינות ניהולית.
קורסים מעין אלה מגבירים את הפרודקטיביות בעבודה ואת שביעות הרצון ומאפשרים להעפיל לגבהים חדשים ולשפר את ההישגים.

העצמה עצמית למנהלים שרוצים יותר

קורסי העצמה אישית ופיתוח מנהלים מועילים לארגון וגם למנהלים עצמם שמחפשים לכלל את הידע ולקבל החלטות אסטרטגיות טובות יותר בזמן אמת, ללמוד כיצד להעלות את שיעור שימור העובדים שלהם ולהביא למעורבות גבוהה יותר מצד העובדים וכמובן להגיע לתוצאות עסקיות מרשימות. החשיפה לתכנים חדשים, רעיונות ושיטות ניהול יכולה להוביל גם להזדמנויות עסקיות חדשות, להפחית את תחלופת העובדים, לשפר את כישורי התקשורת כולל בניהול קונפליקטים וניהול משא ומתן, לזהות את סגנון המנהיגות הנכון ביותר לפי אופי הארגון או הסיטואציה.

ההצלחה של המנהל היא ההצלחה של הארגון

תוכניות הכשרה אלה מתאימות לכל שלב בקריירה: למי שטרם אייש תפקיד ניהולי או למי שעולה בדרגה הניהולית, עובר לנהל בארגון חדש מקומי או גלובלי. המטרה היא לרכוש סט רחב של מיומנויות ולדעת גם לבצע בפועל את ההתאמות לסגנון הנדרש ולשמור על עקביות לאורך זמן כולל משובים והערכה עצמית, כדי להבין מהן החוזקות והחולשות והיכן ואיך ניתן להשתפר.
פיתוח מנהיגות תורם להצלחה מתמשכת, כיוון שמנהלים שלומדים כיצד להשתפר כל הזמן יודעים גם להביא וליישם חדשנות בארגון, ליצור שיתופי פעולה אסטרטגיים, לעבור בהצלחה תקופות של שינויים ומשברים והם מעצימים את הכישרון וממקסמים את מלוא הפוטנציאל תחת הסמכות שניתנה להם ובאחריות רבה.
למעשה, על פי הדו"ח של Bersin by Deloitte High-Impact Leadership Development, לארגונים עם "בשלות מנהיגות" חזקה יותר יש סיכוי גבוה פי 11 למספר גבוה של מנהיגים שתורמים ליתרון התחרותי וסבירות גבוהה פי 7 שלארגון יהיה מספר גבוה של מנהיגים שיכולים לעורר עובדים לעקוב אחריהם. קחו את עצמכם לשלב הבא בקריירת הניהול והעצימו את הכישורים הניהוליים שלכם.

רוצה להתייעץ או לדבר איתנו?​

זה המקום להשאיר פרטים, מבטיחים לחזור אליך בהקדם

בודק...