page up
envelopeלהשארת פרטים

מערכות לניהול פרויקטים מסייעות למנהלי הפרויקטים לנהל את הפרויקט בדרך היעילה ביותר. המערכת מבצעת מעקב אחר כל הגורמים המעורבים והסטטוס של המשימות, אינטגרציה ושיתוף ידע, ניהול תקציבי ועבודה מרחוק בכל זמן ומכל מקום.
 

כפי שנלמד במסגרת קורס ניהול פרויקטים, בשוק העבודה מחפשים מועמדים בעלי ידע וניסיון במערכות המובילות בתחום. מי הן המערכות הבולטות ומה חשוב לדעת על כל אחת מהן? מאמר היכרות.

WRIKE

פלטפורמה לניהול פרויקטים המעניקה כלים למשתמש כדי לתכנן את הפרויקט ולייעל את זרימת העבודה. המערכת מאפשרת להציג את הסטטוס של כל פרויקט ולהתאים את המערכת לפי דרישות ספציפיות של ארגון. WRIKE מפשטת מאוד את ניהול הפרויקט עם פיצ'רים שמשדרגים את תהליך העבודה, כמו תרשימים אינטראקטיבי ולוחות מחוונים בהתאמה אישית לפי סוג הצוות (כמו למשל, צוותי שיווק או ניהול מוצר).
ניתן לבצע עדכונים ודיווחים בזמן אמת וכן להשתמש באפליקציה תומכת למובייל שמאפשרות גישה חופשית לפרויקטים מכל מקום, יצירת משימות וניהול עומס העבודה כאשר למערכת ולאפליקציה מאפייני אבטחה מתקדמים.
גולת הכותרת היא האינטגרציה בין פרויקטים, כך שמי שמנהל מספר פרויקטים במקביל יכול ליהנות מגישה אליהם ישירות מ-
WRIKE. המערכת מוצעת במספר מסלולים בעלויות שונות מגרסה חינמית דרך מערכת מקצועית ועד מערכת Enterprise.

dapulse  - עכשיו נקראת Monday

monday.com לשעבר dapulse היא פלטפורמה מבוססת ענן לניהול פרויקטים דיגיטליים וניתן להשתמש בה למטרות שונות כמו תהליכי גיוס, העלאת קמפיינים שיווקיים, מעקב אחר תהליכים עסקיים ועוד.
היתרונות של השימוש במערכת הם רבים מהתאמה אישית לפי הצרכים ועד שימוש בתבניות מוכנות מראש, כאשר הפעילות במערכת אינטואיטיבית ופשוטה לשימוש. ניתן ליהנות גם ממשק עם מחוונים ויזואליים, התראות אוטומטיות, תצוגת ציר זמן וסביבה ליצירת שיתופיות בין קבצים ומפרטים שונים. ניתן לשלב גם יישומי צד ג'
Google Drive, Dropbox, Pipedrive, Google Calendar, JIRA, MailChimp ואחרים. ניתן לבצע מנוי חודשי.

TRELLO

מערכת שמסייעת לעבודה בין צוותים המאפשרת ליהנות מאוטומציה מובנית עם מגוון פקודות בהתאמה אישית. ל- TRELLO גם אפליקציה לארגון כל הפרויקטים והעבודה בשתי הדרכים פשוטה על ידי מנגנון גרירה ושחרור לתוך הלוח למעקב אחר התקדמות הפרויקט. ניתן להוסיף הערות ולהשתמש במערכת גם במצב לא מקוון. באמצעות המערכת ניתן לאפשר לצוות שלם לשתף פעולה בין אם באמצעות שליחת קבצים או השתתפות בדיונים וכמו כן, המערכת מאפשרת לבצע תיעדוף של משימות והכל תחת תקני אבטחה מתקדמים וניתן לסנכרן אותה עם מגוון תוספי צד ג'.

ASANA

פלטפורמת ניהול עבודה המאפשרת לצוותים להישאר ממוקדים במשימות ולנהל פרויקטים בדרך יעילה. באמצעות המערכת אפשר ליצור תוכנית פרויקט חזותית ולעקוב אחר הפרויקטים לאורך כל שלב, לבנות סדר עדיפויות ולקבוע יעדים, להקצות משימות ולשתף קבצים והכל ממקום אחד.  
ASANA מאפשרת ליצור, לאחסן ולשתף קבצים ומסמכים עם הצוות מכל מקום כמו Dropbox, Google Drive וכן להעביר את תוכנית הפרויקט מגיליונות אלקטרוניים שונים למערכת, כמו גם ליצור טפסים, שדות מותאמים אישית, יצירת כללים והתראות, להגדיר אבני דרך למשימות כסימני מפתח להתקדמות והכל בגישה נוחה.

JIRA

כלי פופולארי לניהול פרויקטים בעיקר בקרב צוותי פיתוח תוכנה המותאם לעבודה בשיטת "פיתוח תוכנה זריז". היתרון הבולט הוא שמדובר בתוכנה בה כבר משתמשים מתכנים רבים, כך שהיא מסונכרנת עם עבודתם ולא נדרשת תוכנה נוספת לניהול פרויקטים וכמו כן היא מותאמת לשיטת העבודה העכשווית בשיטת פיתוח תוכנה זריז והיא ניתנת להתאמה אישית ותומכת בתוספים שונים וניתן לייבא אליה קבצים ממקוות שונים, לעדכן את המשימות ולבצע מעקב לקבלת החלטות עסקיות בזמן אמת מבוססות נתונים.

קורס ניהול פרויקטים יכיר לכם את התוכנות והפלטפורמות המובילות בתחום ניהול הפרויקטים.

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
גישות חדשות לניהול פרויקטים

75 שעות אקדמאיות

מנהל הפרויקט הוא העובד שעליו הטיל הארגון את האחריות להשגת יעדי הפרויקט. לשם כך, הוא חייב להפגין ידע רב ומיומנות גבוהה כדי להצליח. הקורס העוסק בגישות חדשות בניהול פרויקטים מתרכז באותן מיומנויות הדרושות למנהלה פרויקט ומייצרות לו את הערך המוסף הדרוש. השילוב הנכון בין הידע, המיומנות, הכלים והשיטות הם אלו שייצרו את היכולות להוביל ולהנחות את צוות הפרויקט תוך השגת מטרות הפרויקט ואיזון בין אילוציו . לשם כך הוא חייב לשלוט בתהליכי ניהול הפרויקטים, בעיקר בסביבה מרובת פרויקטים, ולענות לצרכי הלקוח ולדרישות העסקיות המורכבות כדי להצליח בפרויקט. הקורס משלב שתי גישות שונות ומשלימות, בכדי להעניק למשתתפים את התמונה הרחבה ביותר בעולם ניהול הפרויקטים: חלקו הראשון של הקורס מתבסס על מתודולוגיות ניהול הפרויקטים של ה PMI - כפי שמוצגות ב PMBOK . חלק זה יקנה למשתתפים את הידע הבסיסי והכלים לניהול הפרויקט. חלקו השני של הקורס יציג תפיסות מתקדמות לניהול ושיטות ותהליכים מעולם ה- Agile

ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

אני מסכים/ה שהמי"ל בע"מ תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של המי"ל בע"מ וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 990051484 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל info@hamil.co.il או בטלפון: 03-6711911.