page up
envelopeלהשארת פרטים

קורסים לארגונים Talior Made

תחומי הידע וההתמחות של המי"ל הינם מגוונים ומאפשרים לנו להתאים את התכנים לארגונכם בכל אחד מתחומי העיסוק של הארגון. המומחיות והניסיון רב השנים מסייעים לנו להתאים את מעטפת הקורס לכל קהל יעד.

מתאימים את הפתרון המדויק עבורכם!

מתאימים את הפתרון המדויק עבורכם!

אנו מבינים שכל חברה היא שונה – לכל חברה יש תרבות ארגונית משלה, מטרות ואתגרים שונים ומגוונים.
לכן הפתרון ההדרכתי שמתאים לחברה א' אינו תמיד מתאים לחברה ב'.
לנו בהמי"ל - חברת ההדרכה הוותיקה והמובילה בישראל, יש ניסיון רב בעבודה עם ארגונים מובילים במשק הישראלי בהכשרות מנהלים ובקורסים מקצועיים המותאמים לאופי הארגון ולצרכיו.

בואו נכיר טוב יותר

בתהליך בניית קורס פנים ארגוני אנו מגיעים אל הארגון, לומדים אותו ואת צרכיו, נפגשים עם המנהלים ואנשי המפתח הרלוונטיים ובהתאם, בונים עבורכם את הקורס המבוסס על צרכי הארגון שלכם. בהדרכת קורס פנים ארגוני אנו משתמשים בסימולציות, תרגילים ודוגמאות מתוך עולם התוכן של הארגון, בכדי להטמיע בצורה הטובה ביותר את הכלים הנלמדים.

מסדנאות Nuggets קצרות ועד מסלולי קורסים ארוכים

אנו מציעים היקפי הדרכה שונים המתאימים לכל צורך בארגון.
סדנאות Nuggets– סדנאות קצרות בנות 4-8 שעות אקדמיות במגוון תחומים – אישיים, בינאישיים, ניהוליים ומקצועיים. הסדנאות מאפשרות לשים זרקור בכל פעם על תוכן אחר ולקבל כלים ממוקדים ומיומנויות הרלוונטיות לתוכן זה.
קורסי ניהול וקורסים מקצועיים– קורסים בהיקפים משתנים לכלל קהלי היעד בארגון – קורסי פיתוח מנהלים ועתודה ניהולית, קורסים פיננסים, קורסים להנהלה הבכירה, קורסים מקצועיים כגון ניהול פרויקטים, שירות ומכירות ועוד.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

שרון משה - מנהלת המי"ל -  sharonm@hamil.co.il   | 03-6711921  

 

טעימה מקטלוג הקורסים שלנו ...

מוזמנים לראות את הקטלוג המלא לקטלוג הקורסים והאירועים המלא > 

icon
פיתוח מנהיגות והעצמה אישית Step-up

45 שעות אקדמאיות

בכל אחד מאתנו קיימים כוחות ועוצמות, אך האם אנו מביאים אותן לידי מימוש במלואם? לא כמו שהיינו רוצים. בתוך העשייה היומיומית השוחקת, העבודה השוטפת שואבת ומשתלטת וקשה לעצור בכדי לבחון, ללמוד ולרענן את ארגז הכלים האישי. ההנחה המלווה את הקורס היא כי כולנו שואפים ליצור תנועה קדימה. כלומר, להביא לידי ביטוי את היכולות האישיות שלנו, להציב יעדים חדשים ולהשיג אותם בדרך יעילה יותר. בסדרת מפגשים זו נזמין את המשתתפים להפנות את הזרקור פנימה ולקחת צעד נוסף קדימה – step up ! את הבסיס נניח באמצעות המשגת חזון אישי, מיפוי חוזקות וראייה עתידית של ציר התפתחות וקריירה. במקביל נתרגל כלים וטכניקות מתחומים של – ניהול אישי בזמן, שגרות עבודה, אינטליגנציה רגשית, אסרטיביות ועוד.  בקורס ילמדו המשתתפים תפיסות, מודלים ואסטרטגיות לצד שיטות פרקטיות הניתנות ליישום בשטח. במסגרת הקורס, יוכלו המשתתפים להתאמן על הנלמד ב"תנאי מעבדה", דבר שיסייע להם להטמיע את הכלים בסביבה הטבעית - בזירה הארגונית.

ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

אני מסכים/ה שהמי"ל בע"מ תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של המי"ל בע"מ וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 990051484 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל info@hamil.co.il או בטלפון: 03-6711911.